Produktiem

IP65 āra integrēts kustības sensors saules gaismas
1. Viegli uzstādāms.
2.Kustības sensora režīms
3.Tālvadības pults

Produkta apraksts
1. Bez jebkāda kabeļa, viegli uzstādīt un nosūtīt
2. Ilgāks kalpošanas laiks
3. Viegli kopjami un nomaināmi tradicionālie lukturi
4. Saglabāt enerģiju un videi draudzīgi
5. Atbalstiet ilgu darba laiku līdz 7 DIENĀM, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts
| Jauda | 50W |
| LED lampa | 48 GAB 3000 K-6500K |
| Lampas izmērs | 530 * 342 * 55 mm |
| Saules panelis | 18V 36W |
| Baterijas Tips | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Uzlādes laiks | 6-8 stundas |
| Izlādes laiks | 30-36 stundas |
| Lumens | 160lm/w |
| Materiāls | Liešanas alumīnija sakausējums |
| Uzstādīšanas augstums | 3-5m |
Sīkāka informācija par attēlu


Pieteikums


FAQ
1. Kuras LED mikroshēmas jūs izmantojat dārzu saules ielu apgaismojumā?
Mēs izmantojam Epistar, Cree, Edison, Sanan utt.
2. Vai jūs sniedzat bezmaksas paraugus?
Mēs varam nodrošināt 2 gab. bezmaksas paraugus mūsu saules ielu apgaismojumam dārzam, un pircējam ir jāmaksā par kravu.
3. Kā ar piegādes laiku?
Paraugiem nepieciešamas 1-2 dienas, bet pakešpasūtījumiem – 5-10 dienas. Atkarīgs no pasūtījuma daudzuma.
Populāri tagi: ip65 āra integrētais kustības sensors saules gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

