Produktiem
Cilvēka ķermeņa indukcijas ielas gaisma
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd ir viens no labākajiem cilvēka ķermeņa indukcijas ielu apgaismojuma ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Iezīme:
1. Ieslēdzoties tikai tad, kad tiek konstatēta kustība, mūsu cilvēka ķermeņa indukcijas ielas apgaismojums ir paredzēts enerģijas taupīšanai, nevis automātiskai ieslēgšanai.
2. Šim izstrādājumam ir dizains, kas ir gan ilgs-noturīgs, gan izturīgs pret vidi, un tas ir izstrādāts tā, lai izturētu laika apstākļus un nodrošinātu uzticamu apgaismojumu āra apstākļos.
3. Izsmalcinātā sensoru tehnoloģija garantē, ka darbības tiek veiktas efektīvi, un uzlabo drošību, apgaismojot ceļus un celiņus, kad tas ir nepieciešams.
Specifikācija:
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Gaismas efektivitāte (lm/w) | 140LM/W 160LM/W |
| Jauda | 100W/300W/400W/500W |
| Ūdensizturīgs | IP66 Ūdensizturīgs |
| LED mikroshēma | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums + datora objektīvs |
| Saules panelis | Monokristāliskā silīcija šūna |
| Akumulators | Litija akumulators 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes laiks | 7 stundas |
| Izlādes laiks | Taupības modelis: 3-5 lietainas dienas |
| Darba režīms | PIR sensors |
Detalizēti attēli:



Lietošana:


Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: cilvēka ķermeņa indukcijas ielas apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
IP66 apavu kastes LED ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Sensora fotoelements IP65 Led ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Led stāvvietas āra zonas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Āra LED autostāvvietas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
120 Led 60 w saules ielu apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Saules stāvvietas apgaismojumsSkatīt vairāk>












