Produktiem
200 W vertikāla ielas gaisma ar saules enerģiju
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 200 w vertikālās saules enerģijas ielu gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Iezīme:
- 200 W vertikālais saules enerģijas ielu apgaismojums, kura dizains ir gan gluds, gan mūsdienīgs, ne tikai apgaismo ielas, bet arī piešķir apkārtējai videi izsmalcinātību.
- Šis ielu apgaismojums ir gan rentabls-, gan ekoloģiski izdevīgs, sniedzot kopienām piekļuvi ilgtspējīgas enerģijas iespējām. Tas tiek darīts, izmantojot saules spēku.
- Šis konkrētais ielu apgaismojums ir paredzēts, lai izturētu smagos laikapstākļos un nodrošinātu uzticamu apgaismojumu daudzus turpmākos gadus. Tas ir izgatavots no saules paneļiem, kuriem ir augsta efektivitāte un izturīga struktūra.
Specifikācija:
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Gaismas efektivitāte (lm/w) | 140 LM/W |
| Jauda | 50W/100W/150W/200W |
| Ūdensizturīgs | IP66 Ūdensizturīgs |
| LED mikroshēma | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums + datora objektīvs |
| Saules panelis | Monokristāliskā silīcija šūna |
| Akumulators | Litija akumulators 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes laiks | 7 stundas |
| Izlādes laiks | Taupības modelis: 3-5 lietainas dienas |
| Darba režīms | PIR sensors |
Detalizēti attēli:



Lietošana:


Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: 200 w vertikāla ar saules enerģiju darbināma ielu lampa, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Uzlādējams saules ielu apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Integrēta saules LED ielas lampaSkatīt vairāk> -
Alumīnija SMD Street Lights Led apavu kasteSkatīt vairāk> -
Alumīnija LED apgaismojums ceļamSkatīt vairāk> -
Led Shoebox Light Led zonas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
150 W maiņstrāvas saules ielu apgaismojumsSkatīt vairāk>












