Produktiem

12 voltu saules ielu apgaismojums
1. Īpaši spilgtās gaismas diodes šajā LED saules prožektorā ātri apgaismos tumsu. projektēti un konstruēti dažādiem apgaismojuma lietojumiem, tostarp lielas platības dzīvojamo un atpūtas telpu apgaismojumam, ielu, maršrutu, rotaļu laukumu, fermu un parku apgaismojumam, autostāvvietām, ietvēm, garāžām, pagalmiem un piebraucamajiem ceļiem. Šī lampa ir pilnībā autonoma un ir izgatavota atbilstoši augstiem standartiem.

Iespējas
1. Īpaši spilgtās gaismas diodes šajā LED saules prožektorā ātri apgaismos tumsu. projektēti un konstruēti dažādiem apgaismojuma lietojumiem, tostarp lielas platības dzīvojamo un atpūtas telpu apgaismojumam, ielu, maršrutu, rotaļu laukumu, fermu un parku apgaismojumam, autostāvvietām, ietvēm, garāžām, pagalmiem un piebraucamajiem ceļiem. Šī lampa ir pilnībā autonoma un ir izgatavota atbilstoši augstiem standartiem.
2. Tālvadības pults ar atsevišķām manuālām IESLĒGŠANAS un IZSLĒGŠANAS, aptumšošanas un taimera iespējām. Automātiski ieslēdzas krēslas stundā.
Specifikācija
| Jauda | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Ieejas spriegums | AC85-265 |
| Gaismas avots | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Novērtēts mūžs | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Gaismas | 150m/W |
| Darba temperatūra | -30-50 grāds |
| IP reitings | IP67 |




Pieteikums
Ielu apgaismojums
Autostāvvietas apgaismojums
Ceļu un ietvju apgaismojums

Populāri tagi: 12 voltu saules ielu apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Led ielas apgaismojums ar saules enerģijuSkatīt vairāk> -
Led akumulatora plūdlampaSkatīt vairāk> -
Led Shoebox stadiona apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Ielu apgaismojums Ūdensizturīgs IP65 Led ielas apgaismojumsSkatīt vairāk> -
IP65 tiesas ielas apgaismojuma ķermeņiSkatīt vairāk> -
Led zonas apgaismojums Led kurpju kastes gaismaSkatīt vairāk>







