Produktiem
Ūdensizturīgs Led Flood Light Stadium Light IP65
1. Lieta alumīnija korpuss ar epoksīda pārklājumu un izturīgu poli-karbonāta prizmatisku lēcu.
2.IP65 visiem laikapstākļiem. Vienmērīgs un kvalitatīvs vertikālais spilgtums šajā LED stadiona gaismeklī ļauj uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un video.
3. Ar siltuma izkliedes sistēmu un 10 KV pārsprieguma sistēmu aizsardzībai pret pārspriegumiem mūsu LED sporta lukturi ir izstrādāti tā, lai kalpotu 4-5 reizes ilgāk nekā tradicionālie metālu halogenīdu un augstspiediena stadiona apgaismes ķermeņi, samazinātu uzturēšanas izmaksas un ietaupītu enerģiju.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem ūdensnecaurlaidīgo LED prožektoru stadiumlight ip65 ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
-
Produkta ievads

- Funkcijas:
1. Lieta alumīnija korpuss ar epoksīda pārklājumu un izturīgu poli-karbonāta prizmatisku lēcu.
2.IP65 visiem laikapstākļiem. Vienmērīgs un kvalitatīvs vertikālais spilgtums šajā LED stadiona gaismeklī ļauj uzņemt augstas kvalitātes fotoattēlus un video.
3. Ar siltuma izkliedes sistēmu un 10 KV pārsprieguma sistēmu aizsardzībai pret pārspriegumiem mūsu LED sporta lukturi ir izstrādāti tā, lai kalpotu 4-5 reizes ilgāk nekā tradicionālie metālu halogenīdu un augstspiediena stadiona apgaismes ķermeņi, samazinātu uzturēšanas izmaksas un ietaupītu enerģiju.
- Specifikācija:
| Materiāls | Alumīnija sakausējums un ASA / PC |
| Gaismas efektivitāte; | 140lm/w |
| Krāsu temperatūra: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra Lielāks vai vienāds ar 80 |
| Stara leņķis: | 10/25 grādi (5050)/60 grādi (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Darba dzīve: | Lielāks vai vienāds ar 50 000 st |
| IP vērtējums: | IP65 |
| Garantija: | 5 gadi |
| Apdares krāsa: | Melns |
| Ieejas spriegums: | AC100~277V 50~60Hz |
| Darba temperatūra: | -40~ + 70 grādi |
-
Detalizēti attēli:


- Lietošana:

- Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: ūdensizturīgs led prožektors stadiumlight ip65, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs











