Produktiem
Sporta laukuma LED gaismas
Ieeja: AC100-305V
Stara leņķis: 8 grādi / 20 grādi / 40 grādi / 60 grādi / 90 grādi / asimetrisks 50 grādi opcijai
Vadītājs: Inventronics / Meanwell
PF : >0.95
LED: CITIZEN COB
CRI:>70/80/90
Gaismas efektivitāte: 140lm/W
Siltuma izlietne: 6063 alumīnijs
IP vērtējums: IP65
Garantija: 5 gadi
Sertifikācija: ETL/DLC/CE/ROHS
Produkta ievads:

Produkta iezīme:
BW LIGHT 1500 vatu LED stadiona gaismās ir izmantots augstas kvalitātes 6063 alumīnija korpuss ar labu siltuma izkliedi, kompresiju un nodilumizturību, krāsa nekad neizbalē.
Unikāls un pievilcīgs dizains ar augstu spilgtumu, vāju apgaismojumu Lumileds vai CREE / CITIZEN Chips un Meanwell / Inventronics draiveris, lai nodrošinātu stabilu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.
Meanwell draiveris augsts PF, ieeja AC85-305V. Ir pieejamas vairākas izvēles optiskās lēcas, 8 grādu / 20 grādu / 40 grādu / 60 grādu / 90 grādu / asimetrisks 50 grādu stara leņķis.
IP66, IK Rating IK08 un 10KV Zibensaizsardzības ierīce. Nav smags transportēšanai, profesionāls optiskais dizains, viegli uzstādāms un lietojams, drošs un uzticams.
Īpaši ilgs kalpošanas laiks samazina re{0}}lampas biežumu, augstu siltuma vadītspēju, zemu siltuma veidošanos un nekādu siltuma bojājumu, lai panāktu ideālu displeja apgaismojumu,
Zems enerģijas patēriņš, vislabāk var ietaupīt enerģiju un uzturēšanas izmaksas. Salīdzinot ar tradicionālajiem apgaismes ķermeņiem, varat ietaupīt par 80 procentiem vairāk enerģijas.
Izcila izturība pret koroziju 5000 stundu sāls izsmidzināšanas testam, 5 gadu garantija, TUV CE CB SAA apstiprināts.
Produkta specifikācija:
| Modeļa Nr | BW-S4-1600 W |
| Jauda | 1600W |
| LED tips | PILSONIS |
| Gaismas efektivitāte | 140lm/w |
| Ieejas spriegums | AC100-305V |
| Šoferis | Inventronics |
| Siltuma izlietne | Alumīnija plus datora objektīvs |
| CRI | Ra80/90 |
| PF | >0.95 |
| Stara leņķis | 8 grādi / 20 grādi / 40 grādi / 60 grādi / 90 grādi / asimetrisks 50 grādi |
| CCT | 4000K, 5000k, 5700k |
| Darba temp | -40 grādi — plus 45 grādi |
| Pārsprieguma aizsardzība | 10 KV |
| Mūžs | Līdz 100,000 h (LM70) |
| Kontrole! | DAU, DMX RDM opcijām |
| IP reitings | IP66 |
| Triecienizturība | IK08 |
| Izmērs (mm) | 732x572x427mm |
| GW (kg) | 27 kg |
| Garantija | 5 gadu garantija |
Skatīt vairāk:
Stara leņķis

Basketbola stadiona gaismas ar augstu apgaismojumu, zems atspīdums
Kā jaudīgi un elastīgi LED futbola laukuma prožektori{0}}plaša diapazona sporta un augstas kolonnas apgaismojuma lietojumprogrammām,
GS piedāvā daudzas CCT/CRI/TLCI (4000K un 5700K, CRI no 70 līdz 90 plus un TLCI līdz 90 plus) konfigurācijas opcijas,
Bez mirgošanas{0}}darbības HDTV apraidei, tas nodrošina arī jauktu optiku. Pateicoties noliecamajiem LED moduļiem,
tas ļauj optimizēt uzstādīšanas dizainu ar minimālu prožektoru skaitu.

LED stadiona prožektoru Aeroflow dzesēšanas sistēma
Unikālās aerodinamiskās ventilācijas atveres, ko rada vertikālās spuras, ir paredzētas, lai paātrinātu dabisko konvekciju caur radiatoru.
Katrs elpceļs tiek apsildīts, un karstais gaiss ievelk aukstu gaisu no apakšas, nekavējoties atdzesējot gaismas diodes, karstais gaiss paātrinās prom no spurām,
ātri noņemot siltumu no prožektora moduļa. Veicot atjaunošanas projektu, ir svarīgi ņemt vērā tā svaru un vēju
izvēlētie produkti un to piemērotība esošajām vai piedāvātajām montāžas konstrukcijām. Ņemiet vērā, ka prožektors, kas uzstādīts horizontāli pret zemi,
tāpat kā ar asimetrisko sadalījumu, palīdz samazināt vēju un nodrošina labāku izplūdes gaismas kontroli.

LED stadiona apgaismojuma piederumu remonts
BW ir pieejams pilnos apgaismojuma piederumos un remontdarbos plašam{0}}profesionālam un atpūtas sporta pielietojumam gan iekštelpās, gan ārā.
Mēs nodrošinām spēlētājiem drošību un elastību, pilnībā atbilstam attiecīgajām sporta apgaismojuma prasībām.



Pielietojums:
Sporta stadiona apgaismojums, ko plaši izmanto sporta laukumā, lielā ģimnāzijā, basketbola laukumā, futbola laukumā, piestātnē,
šoseja, tunelis, stadions, nodevu stacijas, lidosta, laukums, ceļš, arhitektūra, rūpnieciskās iekārtas utt.

Populāri tagi: sporta laukuma LED gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










