Produktiem
Futbola laukuma plūdu gaismas izmaksas
Kalpošanas laiks 50,000 stundas
Ūdensizturīgs IP65 izmantošanai ārpus telpām
Neplīstošs un putekļu necaurlaidīgs
Augsta lūmena efektivitāte 150lm/W
Elastīgs un viegli montējams

Apraksts
Futbola laukuma prožektori maksā 500 W 1000 W āra LED gaismas sporta vajadzībām ar augstu ieejas spriegumu un plašu krāsu diapazonu 2700 K -6500K.
Iespējas
-
Kalpošanas laiks 50,000 stundas
-
Ūdensizturīgs IP65 izmantošanai ārpus telpām
-
Neplīstošs un putekļu necaurlaidīgs
-
Augsta lūmena efektivitāte 150lm/W
-
Elastīgs un viegli montējams
-
Augstspiediena spiedienliešanas alumīnija korpuss
-
Aizmugurējā pārnesumkārba palīdz siltuma izlaišanai
Stadiona prožektoru parametri
| Modeļa numurs | BW-SD4-500W |
|---|---|
| Krāsu temperatūra: | 2700K~7000K |
| Ieejas spriegums | AC85-265V,400V |
| Lampas korpusa materiāls: | Alumīnijs, rūdīts stikls |
| Pola augstums: | 15~35m |
| Jauda: | 500W 1000W |
| Projekcijas attālums: | 80m |
| Lietošana: | Stadions |
Detalizēti attēli:












- Piezīme
- 1. Maksājums: pieejams T/T, Western Union, LC utt
2. Paraugi būs pieejami 3-5 darba dienu laikā
3. Piegādes kravas ir norādītas saskaņā ar jūsu pieprasījumiem
4. Piegādes osta: Shenzhen / GUangzhou, Ķīna
5. Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 gab 
Lumen LED spuldzei

Stadiona prožektoru izkārtojums

Pielietojuma zonas
Sporta noliktavu pagalmi, automašīnu tirdzniecības vietu stāvvietas, iekštelpu sporta stadioni un citi āra lietojumi.



Populāri tagi: futbola laukuma prožektoru izmaksas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










