Produktiem
Apaļš Led Stadium Light 500w
• Aizstāj vairāk nekā 2000 W MH/HPS lampas.
• Meanwell draiveris izcilam sniegumam.
• Atsevišķa vadītāja kaste labākai siltuma izkliedēšanai un apkopei.
• Dažādi staru leņķi vienmērīgai gaismas sadalei.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem apaļo LED stadiona gaismas 500w ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Produkta iezīme
• Aizstāj vairāk nekā 2000 W MH/HPS lampas.
• Meanwell draiveris izcilam sniegumam.
• Atsevišķa vadītāja kaste labākai siltuma izkliedēšanai un apkopei.
• Dažādi staru leņķi vienmērīgai gaismas sadalei.
• Pieejams lampas vāciņš, lai izvairītos no gaismas atspīdumiem.
Parametrs
| Nominālā jauda | 500W |
| Ieejas spriegums | AC100-277 V, 50/60 Hz, 2,28 A (pie 230 V); 347 V/480 V maiņstrāva opcijai |
| PF: | >0.97 |
| IP pakāpe: | IP66 |
| THD: | 10% (pie 230 V, 50 Hz) |
| Pārsprieguma aizsardzība: | L/N-PE: 10KV, L-N: 6KV; 20KV versija ir paredzēta izvēlei. |
| LED parametri | |
| LED mikroshēma | SMD5050 LED |
| Gaismas efektivitāte | 150-160 LM/W |
| Krāsu temperatūra | 2700-7000k |
| CRI | >70Ra vai 80Ra |
| Stara leņķis | 10 grādi, 25 grādi, 60 grādi |
| Mehāniskā specifikācija | |
| Korpusa Materiāls | Alumīnija pres{0}}liešana |
| Lēcu materiāls | PC objektīvs |
| Korpusa krāsa | Melns |
| Darba temperatūra | -35 grādi - 50 grādi |
| Neto W./Bruto W | 19,0 KGS / 23,0 KGS (viens gabals) |
| Iepakojuma izmērs | 80x57x27cm, viens gabals vienā kartona kastītē |
| Garantija | 5 gadu garantija |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
Sīkāka informācija


Pieteikums

Populāri tagi: apaļa LED stadiona gaisma 500w, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
2021 1000 vatu ekvivalents Led plūdu gaisma 180000LMSkatīt vairāk> -
LED izjādes arēnas gaismasSkatīt vairāk> -
700W LED stadiona gaismas ķermeņiSkatīt vairāk> -
400 W plūdu gaisma kriketa stadionāSkatīt vairāk> -
1000 vatu arēnas gaismasSkatīt vairāk> -
Led Floodlight ūdensizturīgi prožektoriSkatīt vairāk>










