Produktiem
Led Street Lights enerģijas taupīšanas apgaismojums
Jūsu uzticamais Led ielas lampas Ķīnas piegādātājs
Mean Well&Philip Led mikroshēma ar 5 gadu garantiju
OEM&odm Led ielu apgaismojuma veidi speciāli jums
Profesionāli inženieri veido Dialux jūsu projektiem
Ātra piegāde tikai 5 dienu laikā Ražošana
Produkta ievads:

Produkta funkcija:
Tīrs alumīnijs ar labu siltuma izkliedi
17. līmeņa viesuļvētra izturīga
IP66 ūdensizturīgs, 5 gadu garantija
Augstas kvalitātes komponenti Original Philips Led Chip, Vidējais draiveris
Kalpošanas laiks virs 50000 stundām
Led ielu apgaismojums ir aprīkots ar liešanas montieriem, kas piemēroti 40-60 mm rokām. Regulējams galvas savienojums ar montāžas pakāpieniem ļauj 0-15° slīpumu, lai atvieglotu fotometrisko regulēšanu gan horizontālās rokas stiprinājuma lietojumos, gan vertikālās polu augšējās daļās. Pieejami sienas montāžas kronšteini un kvadrātveida polu montāžas adapteri.
Produkta specifikācija:
| Modelis: | BW-SLH-200W |
| Lūmeni uz vatu: | 130lm/w |
| Jaudas: | 200w |
| Spriegums: | AC85-265V |
| Frekvence: | 50–60 hz |
| Jaudas koeficients: | >0,90 |
| Krāsu temperatūra: | 2700 ~ 7000K |
| Led mikroshēma: | 240PCS Philips SMD3030 |
| Dzīves laiks: | >50 000 stundas |
| Aptumšojams | 0-10V vai fāzes griezums vai DaLi pēc izvēles |
| CRI: | >80 |
| Staru kūļa leņķis: | T2、T3、T4° |
| Uzglabāšanas laiks: | –30 ~ 55°C |
| IP vērtējums: | IP65 |
| OEM&ODM | Jā |
| Mājokļu: | Pelēka apdare/alumīnija korpuss |
| Sertifikātus: | CE、ROSH、LVD、EMC |
| Produkta izmērs: | 69.7*31.1*11.2cm |
| Tīrsvars: | 4,5 KG |
| Iepakojuma lielums: | 69.7*31.1*11.2cm |
| Daudzums/kastīte: | 1GAB/kartona kārba |
| Bruto svars: | 5,3 KG |
| Garantijas: | 3 līdz 5 gadi |
| Šoferis: | Vidējais akas vai CE draiveris pēc izvēles |
Sīkāka informācija:
Ķīna Led Street Lights Ražotājs nodrošina mājokļu veidus augstas kvalitātes Led Street Lights
OEM & ODM Speciāli jums, no 50W līdz 300W, ar rūpnīcas tieši pārdošanas konkurētspējīgu cenu,
5 gadu garantija.





LED street light kopējā lietojumprogramma:
Plaši izmanto šoseju, ceļu, ielu, veloceliņu sabiedriskajā apgaismojumā,
Daudz autostāvvietu, ietvju, gājēju celiņu, tiltu, tuneļu, laukumu, parku, dzīvojamo rajonu, industriālo teritoriju utt.

Populāri tagi: rezultātā ielu apgaismojums enerģijas taupīšanas apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
1000 vatu LED plūdu spuldzeSkatīt vairāk> -
Led gaismas zirgu izjādēmSkatīt vairāk> -
Āra basketbola sporta zāles laukumi ar gaismāmSkatīt vairāk> -
LED āra tenisa korta apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Stadiona apgaismojuma vadībaSkatīt vairāk> -
600 × 600 aizmugurgaismojuma Led paneļa gaismaSkatīt vairāk>











