Produktiem
Led arēnas gaismas
1. Alumīnija materiāls, gaisma ar šauru staru kūļa leņķi var būt vairāk fokusēta un iet tālāk.
2. Ūdensizturīgs IP65, lietošanai iekštelpās vai ārā.
3. Optiskā datora lēcu materiāls, 10 /25/60 staru leņķis var būt pēc izvēles.
4. 5050 čipu, izcila efektivitāte, lūmena efekts sasniedz 140-150LM/W, 50,000stundu kalpošanas laiks.

Produkta apraksts
1. Alumīnija materiāls, gaisma ar šauru staru kūļa leņķi var būt vairāk fokusēta un iet tālāk.
2. Ūdensizturīgs IP65, lietošanai iekštelpās vai ārā.
3. Optiskā datora lēcu materiāls, 10 /25/60 staru leņķis var būt pēc izvēles.
4. 5050 čipu, izcila efektivitāte, lūmena efekts sasniedz 140-150LM/W, 50,000stundu kalpošanas laiks.
| Priekšmeta nosaukums | IP65 600 vatu SMD LED stadionu prožektori |
| Jauda | 600W |
| Gaismas avots | Lumileds 5050 |
| LED daudzums | 240 gab |
| Ieejas spriegums | AC 85~305V 50/60Hz |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500K |
| Gaismas efekts | 140 ~ 150 LM/W |
| Lumens | 84,000~90,000LM |
| PF | Lielāks vai vienāds ar 0.95 |
| CRI | Ra. Lielāks vai vienāds ar 80 |
| IP | 65 |
| Skata leņķis | 10 grādi 25 grādi 60 grādi |
| Materiāli | Alumīnijs |
| Darba temp. | -40ºC līdz plus 60ºC |
| Lietojumprogrammas | Stadions, āra apgaismojums, laukums, futbola laukums utt. |
| Mūžs | 50,000 stundas |
| Kvalitātes garantija | 5 gadi |
| Sertifikāti | CE, ROHS, EMC, LVD, ISO9001 |
Skatīt vairāk

Pieteikums
Led āra prožektoru var plaši izmantot āra un iekštelpu apgaismojumam, piemēram, dārzos, rūpnīcās, dokos, pagalmos, laukumos, stadionos un citās vietās, kur nepieciešams apgaismojums. Tā kalpošanas laiks ir līdz 50,000 stundām.

Mūsu pakalpojumi:
1. Mēs 24 stundu laikā detalizēti atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem par mums vai mūsu produktiem;
2. Izcila dizaina komanda ar dizaineriem ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi, kas var sniegt kvalificētus ieteikumus izmantošanai reālajā pasaulē;
3. Jaudu 500,{2}} gaismas avota vienības gadā, eksportējot uz ASV, ES, Austrāliju, Dienvidāfriku, Zimbabvi, Vjetnamu un citām valstīm;
4. Sešas ražošanas līnijas ar labām OEM un ODM biznesa iespējām var apmierināt jūsu piegādes vajadzības;
5. Shenzhen, Honkonga vai Šanhaja kā eksporta osta;
6. Lieliem pasūtījumiem tiek piedāvātas atlaides;
7. Augstas kvalitātes detaļas un materiāli, tostarp Epistar LED mikroshēmas, 3030SMD, 5050SMD, Bridgelux, MW, Sosen, HT, TUV SAA un citi zīmoli atkarībā no jūsu prasībām.
FAQ
1. Vai jūs piegādājat rūpnīcas?
Jā, mēs ražojam LED spuldzes kopš 2010. gada, un mums ir sava rūpnīca. Mēs piedāvājam izturīgus augstākās kvalitātes produktus kopā ar uzticamu pēcpārdošanas atbalstu.
2.Vai jūs piedāvājat OEM vai ODM piederumus?
Jā, mēs piedāvājam OEM un ODM pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām. Mums ir arī veidņu izgatavošanas iekārta, kurā mēs varam uzdrukāt jūsu zīmolu un logotipu uz produktiem.
3. Cik ilgs laiks būs nepieciešams mūsu pasūtījumu izsūtīšanai?
Paraugi, kas izgatavoti atbilstoši standarta specifikācijām, aizņem trīs līdz piecas dienas, savukārt lieliem pasūtījumiem, piemēram, 3000 stadiona apgaismojuma, ir nepieciešamas desmit līdz piecpadsmit dienas.
4. Kādas ir jūsu garantijas un pēcpirkuma pakalpojumu politikas?
Gadījumā, ja garantijas laikā radīsies kāda no stadiona apgaismojuma lampām, kas nedarbojas cilvēkiem, mēs nodrošināsim jūs bez maksas nomaiņas lampas vai lukturu daļas piecu gadu periodā.
Populāri tagi: led arēnas gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Led āra sporta apgaismojums kriketa zemes gaismasSkatīt vairāk> -
LED kustības sensora drošības gaismas sensorsSkatīt vairāk> -
Led gaismas basketbola laukumamSkatīt vairāk> -
LED hokeja laukuma apgaismojumsSkatīt vairāk> -
Led lauka gaismasSkatīt vairāk> -
Pārdošanā pārnēsājamas stadiona gaismasSkatīt vairāk>










