Produktiem
Augsta masta futbola laukuma gaisma
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem augsta masta futbola laukuma gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Iezīme:
1. Lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo redzamības līmeni uz laukuma, futbola laukuma augstuma-masta apgaismojums nodrošina gan spilgtu, gan vienmērīgu apgaismojumu.
2. Nakts spēļu laikā šīs gaismas ir paredzētas, lai samazinātu spēlētāju atspīdumu un aizsargātu viņu drošību.
3. Futbola laukuma gaismas ar augstu mastu ir veidotas tā, lai tās izturētu daudzus gadus, jo to izturīgā konstrukcija garantē to ilglaicīgu veiktspēju un uzticamību.
Specifikācija:
| Jauda | 300W/400W/500W/600W |
| Ieejas spriegums | AC90-305V 5060Hz |
| Gaismas efektivitāte | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Dzīves ilgums | 50000 |
| Darba temperatūra | -30-50 grādi |
| IP | IP65 |
| Led vadītājs | Meanwell un visi citi zīmoli ir pieņemti |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR vai SMD 3030, Philips |
|
Aptumšojams |
1-10V/DALI Pēc izvēles |
detalizēti attēli:



Lietošana:



Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: augsta masta futbola laukuma apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












