Produktiem
Arēnas apgaismojums
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
Iezīme:
1. Mūsu Arēnas apgaismojuma produkti ir izstrādāti ar augstas efektivitātes LED spuldzēm, kas nodrošina spilgtu un vienmērīgu apgaismojumu maksimālai redzamībai.
2. Mūsu arēnas apgaismojuma izturīgā un ūdensnecaurlaidīgā konstrukcija nodrošina ilgstošu-darbību jebkuros laika apstākļos.
3. Ar regulējamiem iestatījumiem un tālvadības pults iespējām mūsu Arēnas apgaismojums ļauj pielāgot apgaismojuma risinājumus jebkuram pasākumam vai vietai.
Specifikācija:
| Jauda | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Ieejas spriegums | AC90-305V 5060Hz |
| Gaismas efektivitāte | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Dzīves ilgums | 50000 |
| Darba temperatūra | -30-50 grādi |
| IP | IP65 |
| Led vadītājs | Meanwell un citi zīmoli ir pieņemti |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR vai SMD 3030, Philips |
|
Aptumšojams |
1-10V/DALI Pēc izvēles |
detalizēti attēli:



Lietošana:



Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: arēnas apgaismojums, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu












