Produktiem
Regulējamas Led Spote Light stadiona gaismas
1. No 0–10 V aptumšojamas un grozāmas kronšteina konstrukcijas šis stadiona LED prožektors piedāvā daudzpusību jebkuram sporta apgaismojumam, autostāvvietas apgaismojumam, doku apgaismojumam, augsta masta plūdu apgaismojumam un stadiona apgaismojumam.
2. Ietaupiet vairāk, izmantojot mazāku vatu un aptumšojamu funkciju bloku un joprojām iegūstot nepieciešamo gaismu. Koncentrējieties uz savām lūmena vajadzībām, nevis uz vatiem.
3. Katrs LED stadiona āra apgaismojums ar UL-sarakstu. Ieejas spriegums 120-277VAC, 50/60Hz. Piemērots zirgu laukumam, golfa zonai, ģimnāzijai, laukuma laukumam, kuģu būvētavai, lidostai, lielai piestātnes āra zonai.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem regulējamo LED starmešu stadiona apgaismojuma ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
-
Produkta ievads

- Funkcijas:
1. No 0–10 V aptumšojamas un grozāmas kronšteina konstrukcijas šis stadiona LED prožektors piedāvā daudzpusību jebkuram sporta apgaismojumam, autostāvvietas apgaismojumam, doku apgaismojumam, augsta masta plūdu apgaismojumam un stadiona apgaismojumam.
2. Ietaupiet vairāk, izmantojot mazāku vatu un aptumšojamu funkciju bloku un joprojām iegūstot nepieciešamo gaismu. Koncentrējieties uz savām lūmena vajadzībām, nevis uz vatiem.
3. Katrs LED stadiona āra apgaismojums ar UL-sarakstu. Ieejas spriegums 120-277VAC, 50/60Hz. Piemērots zirgu laukumam, golfa zonai, ģimnāzijai, laukuma laukumam, kuģu būvētavai, lidostai, lielai piestātnes āra zonai.
- Specifikācija:
| Materiāls | Alumīnija sakausējums un ASA / PC |
| Gaismas efektivitāte; | 140lm/w |
| Krāsu temperatūra: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra Lielāks vai vienāds ar 80 |
| Stara leņķis: | 10/25 grādi (5050)/60 grādi (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Darba dzīve: | Lielāks vai vienāds ar 50 000 st |
| IP vērtējums: | IP65 |
| Garantija: | 5 gadi |
| Apdares krāsa: | Melns |
| Ieejas spriegums: | AC100~277V 50~60Hz |
| Darba temperatūra: | -40~ + 70 grādi |
-
Detalizēti attēli:


- Lietošana:

- Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: regulējami LED spote gaismas stadionu gaismas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












