Produktiem
960 W LED stadiona prožektors
1. Rotatable modulis, modulis pagriežams uz augšu un uz leju par 15 grādiem.
2. Ir pieejamas vairākas optiskās lēcas ar leņķiem, tostarp 20 grādi / 40 grādi / 60 grādi / 90 grādi / 140 * 100 grādi / 120 grādi PC, lai apmierinātu profesionālās gaismas sadales pieprasījumu.

Iespējas:
1. Rotatable modulis, modulis pagriežams uz augšu un uz leju par 15 grādiem.
2. Ir pieejamas vairākas optiskās lēcas ar leņķiem, tostarp 20 grādi / 40 grādi / 60 grādi / 90 grādi / 140 * 100 grādi / 120 grādi PC, lai apmierinātu profesionālās gaismas sadales pieprasījumu.
3. Oriģinālais Philips SMD5050, kas līdz 150Lm/W-160LM/W.
4. Pagarināts lieljaudas stiprinājuma kronšteins, kas nodrošina 360 grādu rotāciju.
5. Pieņem dzesēšanas spuras, kurām ir liels izstarojuma laukums, lieliska siltuma izkliedes veiktspēja. Spuras ir vieglas un uzticamas, ļoti ērtas transportēšanai, uzstādīšanai un apkopei
6.IP65 ūdensizturīgs, putekļu necaurlaidīgs, sprādziendrošs un pretkorozijas
| Jauda | 960W |
| Ieejas spriegums | Maiņstrāva 100-277V 50/60 Hz |
| Lūmeni | 153 600 LM |
| Gaismas efektivitāte | 160 LM/W |
| Gaismas avots | Lumileds SMD5050 |
| LED daudzums | 46 gab. × 8 moduļi (kopā 368 gab.) |
| CRI | >70RA |
| KELVINS (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Stara leņķis | 20 grādi / 40 grādi / 60 grādi / 90 grādi / 140 × 100 grādi / piena PC 120 grādi |
| PIEMĒROJAMS | Neregulējams / Aptumšojams |
| Vadītāja jauda | Mīnvels / Sosens |
| Spēka faktors | >0.95 |
| IP reitings | IP65 |
Skatīt vairāk




Pieteikums

Populāri tagi: 960w led stadiona prožektors, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










