Produktiem

LED kvadrātveida paneļa apgaismojums 12 x 12 collas
♦ Ilgs kalpošanas laiks: izcils ekspluatācijas laiks līdz 50,000 stundām
♦ Nulles UV emisijas: LED apgaismojums rada maz infrasarkanās gaismas un nerada UV starojumu.

Produkta apraksts
1. 1 pēdas x 1 pēdas LED kvadrātveida paneļa apgaismojums ir īpaši plāns un izgatavots ar komerciālas kvalitātes LED mikroshēmām. Tas ir lieliski piemērots koridoram, priekšnamam, viesistabai, sanāksmju telpai, birojam, veikalam, lielveikalam, izstādei u.c.
2. LED paneļu armatūru var uzstādīt iekštelpu sausā vidē. Pieejams 6500 K Cool White LED CCT ar akrila difuzoru lidmašīnas kvalitātes alumīnija rāmī.
| Jauda (vati) | 12 vati |
|---|---|
| Ieejas spriegums | 85-265V maiņstrāva |
| Spilgtums | 1000 lūmeni |
| LED CCT | 6500 K Cool White |
| Aptumšojams | Nē |
| IP reitings | IP20 |
| Vide | Sausa vieta |
| LED staru leņķis | 180 grādi |
| Garums, platums | 11,75 collas / 298,45 mm |
| Augstums | 0,33 collas/8,38 mm biezs |
| Montāža | Padziļināta vai virspusēja |
Aptumšojams PWM/0-10V/DALI
Avārijas komplekti (9-12W ar 1 stunda 2 h vai 3 stundu ilgumu)
Zemspriegums DC12V 24V
Skatīt vairāk




Pieteikums
Izstāžu, izstāžu, mazumtirdzniecības izstāžu apgaismojums
Mazumtirdzniecības veikali, restorāni, klubi, atpūtas telpas, sanāksmju telpa
Koridors, gaitenis, viesistaba
Lielveikalu apgaismojums
Vispārējais biroja apgaismojums
Noliktavas apgaismojums
Pielāgoti DIY projekti

Populāri tagi: LED kvadrātveida paneļa gaisma 12 x 12 collas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Apaļš LED panelisSkatīt vairāk> -
Led panelis 100wSkatīt vairāk> -
15 watt kvadrātveida led griestu gaismaSkatīt vairāk> -
Virsmas montāžas LED plakanā paneļa apgaismojumsSkatīt vairāk> -
1200 x 600 LED paneļa virsmaSkatīt vairāk> -
Virsmas montāžas aizmugurgaismojuma LED paneļa apgaismoju...Skatīt vairāk>







