Produktiem
Apļveida virsmas montāžas griestu panelis virtuvei
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem virtuves apļveida virsmas montāžas griestu paneļu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Produkta iezīme:
1. Uzlabojiet savas virtuves estētiku ar mūsu apļveida virsmas montāžas griestu paneli, piešķirot jūsu telpai modernas elegances pieskārienu.
2. Mūsu griestu paneļos izmantotie augstas kvalitātes-materiāli nodrošina izturību un ilgstošu-darbspēju, padarot tos par praktisku un stilīgu papildinājumu jebkurai virtuvei.
3. Izbaudiet uzlabotu apgaismojumu un gaišāku atmosfēru savā virtuvē, izmantojot efektīvas un -enerģiju taupošas LED apgaismojuma iespējas, kas pieejamas mūsu apļveida virsmas montāžas griestu panelī.
Specifikācija:
| Jauda | 3W/5W/7W/9W |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lampas gaismas efektivitāte (lm/w) | 120lm/W |
| Krāsu atveidošanas indekss (Ra) | 80-83Ra vai 95-98Ra |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| LED mikroshēma | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiāls | Alumīnijs+datora vāciņš |
| Dzīves ilgums (stundas) | 50000 |
| Rāmja vāks | Balts |
| Ieejas spriegums (V) | 85-265V VAI 12V DC, 24V DC |
| Izgriezuma izmērs | 68 mm līdz 280 mm |
| Ārējais diametrs | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Uzlabojiet sava interjera estētiku ar apaļā LED paneļa apgaismojuma plānu dizainu un maigo mirdzumu, radot viesmīlīgu un aicinošu atmosfēru.
Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: apļveida virsmas montāžas griestu panelis virtuvei, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs












