Produktiem
Apļveida griestu lampa
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
Produkta iezīme:
1. Circular Ceiling Light ir paredzēts, lai nodrošinātu mīkstu un vienmērīgu apgaismojumu, radot siltu un viesmīlīgu atmosfēru jebkurā telpā.
2. Ar savu moderno un gludo dizainu Circular Ceiling Light piešķir elegances pieskārienu jebkurai telpai, izgaismojot telpu ar stilu un izsmalcinātību.
3. Viegli uzstādāms un energoefektīvs -apļveida griestu apgaismojums ir praktisks un stilīgs apgaismojuma risinājums jebkurai mājai vai birojam.
Specifikācija:
| Jauda | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lampas gaismas efektivitāte (lm/w) | 120lm/W |
| Krāsu atveidošanas indekss (Ra) | 80-83Ra vai 95-98Ra |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| LED mikroshēma | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiāls | Alumīnijs+datora vāciņš |
| Dzīves ilgums (stundas) | 50000 |
| Rāmja vāks | Balts |
| Ieejas spriegums (V) | 85-265V VAI 12V DC, 24V DC |
| Izgriezuma izmērs | 68 mm līdz 280 mm |
| Ārējais diametrs | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Apļa led panelis tiek plaši izmantots dzīvojamās istabās, viesnīcu zālēs, konferenču telpās, slimnīcās, skolās, birojos utt.
Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: apļveida griestu lampa, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu












