Produktiem
Apļveida Aurface Mount LED gaisma
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem apļveida aurface mount LED gaismas ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
Produkta iezīme:
1. Mūsu apļveida virsmas montāžas LED lampa ir izstrādāta tā, lai tā būtu ļoti plāna, ļaujot tai lieliski saplūst ar jebkuru vidi, vienlaikus nodrošinot neuzkrītošas un elegantas apgaismojuma iespējas.
2. Tā kā šī LED lampa ir izgatavota no augstas kvalitātes-materiāliem, tā nodrošina ilgstošu-veiktspēju un energoefektivitāti, kas padara to par uzticamu un rentablu alternatīvu apgaismojuma vides radīšanai.
3. Apļveida virsmas montāžas LED lampai ir plašs staru leņķis un maināmi spilgtuma iestatījumi, kas nodrošina iespēju personalizēt apgaismojumu atbilstoši jūsu prasībām un nodrošināt ideālu atmosfēru.
Specifikācija:
| Jauda | 3W/5W/7W/9W/ |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lampas gaismas efektivitāte (lm/w) | 120lm/W |
| Krāsu atveidošanas indekss (Ra) | 80-83Ra vai 95-98Ra |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| LED mikroshēma | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiāls | Alumīnijs+datora vāciņš |
| Dzīves ilgums (stundas) | 50000 |
| Rāmja vāks | Balts |
| Ieejas spriegums (V) | 85-265V VAI 12V DC, 24V DC |
| Izgriezuma izmērs | 68 mm līdz 280 mm |
| Ārējais diametrs | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: apļveida aurface mount led gaisma, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Plakani kvadrātveida LED gaismasSkatīt vairāk> -
Griestu paneļi ar gaismāmSkatīt vairāk> -
4x2 LED nolaižamie griestu lukturiSkatīt vairāk> -
Ūdensnecaurlaidīgas plakana paneļa LED gaismasSkatīt vairāk> -
Led paneļa gaisma biljarda galdamSkatīt vairāk> -
Led paneļa apgaismojuma skrūvju stiprinājumsSkatīt vairāk>












