Produktiem

Aizmugurgaismota Led paneļa lampa
1. High Lumen slim PN-Q Plakans LED paneļa gaisma, LED gaisma 150lm/W
2. Augsta spilgtuma un zema vājinājuma LED gaismas avots, augstas kvalitātes alumīnija rāmis siltuma izkliedēšanai.
3. Ir pieejams aptumšojams
4. Labākās kvalitātes 3-5 gadu garantija, vairāk nekā 50 000 stundu kalpošanas laiks
Aizmugurgaismota Led paneļa lampa

Iespējas
1. High Lumen slim PN-Q Plakans LED paneļa gaisma, LED gaisma 150lm/W
2. Augsta spilgtuma un zema vājinājuma LED gaismas avots, augstas kvalitātes alumīnija rāmis siltuma izkliedēšanai.
3. Ir pieejams aptumšojams
4. Labākās kvalitātes 3-5 gadu garantija, vairāk nekā 50 000 stundu kalpošanas laiks
Specifikācija
| Jauda | 20W/24W/30W/36W/40W/48W/50W/60W/72W/75W |
| Balsojums | AC85-265V |
| Materiāls | Alumīnijs plus dzelzs |
| Izmērs | 295*295mm/295*1195mm/595*595mm/600*600mm/595*1195mm |
| Ra | >80 or >90 |
| LM | >100 LM/W |
| PF | >0.5 or >0.9 BEZMAKSAS MIRGOŠANA |
| Krāsu temperatūra | 3000K/4000K/6000K |
| Sertifikāts | CE ROHS CB |
| Kalpošanas laiks | 50 000 stundas |
| Garantija | 2/3/5 gadi |
| Aptumšojams | Jā |
| UGR | <> |
Aizmugurgaismota Led paneļa lampa
Vairāk attēlu


Uzstādīšana
LED panelis 10w

FAQ
Jebkurš jautājums vai vēlaties nosūtīt pieprasījumu!
Piekārts līdz griestiem:
1) Uzstādiet pamatni paneļa apgaismojuma aizmugurē
2) Izmantojiet pakarināmo stiepli caur caurumu pamatnē
3) Izmantojiet piekaramo vadu caur caurumu, kas atrodas otrā pamatnē
4) Pamatnes un griestu nostiprināšana ar skrūvēm
2. Uzmontēts uz virsmas
1) Uzstādiet trīs lokšņu metāla tvertni
2) Ievietojiet paneļa apgaismojumu, novietojiet paneļa apgaismojumu atbilstoši metāla tvertnei
3) Lokšņu metāla tvertnes ceturtās daļas uzstādīšana
3. Iegulti ar klipiem (1)
1) Noņemiet viltus griestus
2) Izņemiet griestu plakanā paneļa apgaismojumu
3) Caur savienotāja saites jaudu
4) Ievietojiet paneļa gaismu griestos, uzstādīšanas efekti
4. Iestrādāts ar klipiem (2)
1) Piestipriniet paneļa apgaismojuma klipus
2) Ievietojiet gaismu griestos, izmantojiet klipus, lai fiksētu gaismu, un pievienojiet strāvas padevi
3) Instalācijas efekti
Populāri tagi: aizmugurgaismota LED paneļa lampa, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs

