Produktiem
Alumīnija kvadrātveida apaļš 60x60 LED panelis
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem alumīnija kvadrātveida apaļo 60x60 LED paneļu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
produkta iezīme:
1. Alumīnija kvadrātveida apaļa 60 x 60 LED paneļa stils ir gan mūsdienīgs, gan elegants, tāpēc tas ir ideāli piemērots elegances gaisotnei jebkurā telpā.
2. Šis LED panelis ir uzticams un rentabls apgaismojuma risinājums, jo tas ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, kas garantē tā izturību un kalpošanas laiku.
3. Šī paneļa izmērs, kas ir 60 x 60 collas, nodrošina pietiekami daudz apgaismojuma, kas ir ne tikai izcils, bet arī zems enerģijas patēriņš, kas palīdz radīt labi-apgaismotu un pievilcīgu gaisotni jebkurā telpā.
Specifikācija:
| LED mikroshēma | Epistar / SMD2835 |
| IP reitings | IP44 |
| Ieejas spriegums | 85-265V, 100-277V maiņstrāva |
| CRI | >80Ra |
| Gaismas efektivitāte | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Jauda | 18W/36W/40W |
| Izmērs | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| Materiāls | Alumīnijs + PMMA |
| Stara leņķis | 120 grādi |
| Dzīves ilgums | 50 000 stundas |
| Garantija | 5 gadi |
| Rāmja vāks | Balts & Sudrabs |
| Sertificēts | TUV, CE, ROHS |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: alumīnija kvadrātveida apaļš 60x60 led panelis, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs











