Produktiem
36 W kvadrātveida mazs panelis griestu dekorēšanai
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ir viens no labākajiem 36 w kvadrātveida mazo paneļu griestu apdarei ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Laipni lūdzam šeit iegādāties izturīgus izstrādājumus un saņemt mūsu rūpnīcas cenu sarakstu. Visi pielāgotie produkti ir ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.
produkta iezīme:
1. Izbaudiet mūsu 36 W kvadrātveida mazā griestu apdares paneļa neparasto skaistumu, kas piešķir izsmalcinātību jebkurai telpai, kuru izvēlaties šādā veidā dekorēt.
2. Izgaismojiet savu istabu ar LED apgaismojumu, kas ir gan spilgts, gan -energoefektīvs. Tas radīs gan siltu, gan viesmīlīgu gaisotni.
3. Uzlabojiet savu griestu izskatu, uzstādot pulētu un mūsdienīgu kvadrātveida paneli, kas ir saderīgs ar jebkāda veida interjera dizainu.
ekifikācija:
| LED mikroshēma | Epistar / SMD2835 |
| IP reitings | IP44 |
| Ieejas spriegums | 85-265V, 100-277V maiņstrāva |
| CRI | >80Ra |
| Gaismas efektivitāte | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Jauda | 18W/36W/40W |
| Izmērs | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Krāsu temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Atbalsts Dimmer | Triac aptumšojams vai 0-10V aptumšojams |
| Materiāls | Alumīnijs + PMMA |
| Stara leņķis | 120 grādi |
| Dzīves ilgums | 50 000 stundas |
| Garantija | 5 gadi |
| Rāmja vāks | Balts & Sudrabs |
| Sertificēts | TUV, CE, ROHS |
Detalizēti attēli:





Lietošana:

36 W kvadrātveida mazais panelis griestu dekorēšanai ir skaists un mūsdienīgs veids, kā apgaismot jūsu dzīvojamo zonu.
Par mums:


Iepakojums un piegāde:

Populāri tagi: 36 w kvadrātveida mazs panelis griestu apdarei, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Led panelis 300x300Skatīt vairāk> -
Led podu lampu uzstādīšana piekaramajos griestosSkatīt vairāk> -
Nolaižamie griestu LED iebūvējamie lukturiSkatīt vairāk> -
Apaļas plakana paneļa LED gaismasSkatīt vairāk> -
Ūdensnecaurlaidīgs LED panelis IP65 600×600Skatīt vairāk> -
Piekaramie griestu lukturi 1200 × 600 aizmugurgaismojuma ...Skatīt vairāk>












