Produktiem
LiFePO4 BMS litija akumulatoru komplekts
EV klases drošības lifepo4 šūnas
ar svina skābes akumulatora korpusu un iebūvētu BMS
50AH un 100AH var atbalstīt liela ātruma izlādi
Var atbalstīt paralēlo savienojumu līdz 10 gab
Bluetooth (pielāgota IOS APP)
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

🔋Izceļ punktus
BENWEI litija enerģijas uzglabāšanas akumulators izmanto ilgu darbības laiku LiFePO4 akumulatoru un augstas veiktspējas BMS, lai aizsargātu un pārvaldītu akumulatoru sistēmu, tam ir plašāks lietojums un ilgāks kalpošanas laiks nekā tradicionālajam akumulatoram.
Atribūti
| Modelis | 12100 |
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Nominālais spriegums | 12.8V |
| Enerģija | 1280 Wh |
| Uzlādes spriegums | 14.6V |
| atslēgšanas spriegums | 10V |
| Maks. Uzlādes strāva | 50A |
| Ieteicamā uzlādes strāva | Mazāks vai vienāds ar 50A |
| Uzlādes temperatūra | 0 grāds ~45 grādi |
| Izlādes temperatūra | -20 grāds ~60 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20 grāds ~45 grādi |
🔋Funkcijas un priekšrocības
- EV klases drošības lifepo4 šūnas
- ar svina skābes akumulatora korpusu un iebūvētu BMS
- 50AH un 100AH var atbalstīt liela ātruma izlādi
- Var atbalstīt paralēlo savienojumu līdz 10 gab.
- Bluetooth (pielāgota IOS APP)
Attēlu rādīšana







Populāri tagi: lifepo4 bms litija akumulatoru bloks, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nākamo:
OEM 12V LiFePO4 uzlādējams
Nosūtīt pieprasījumu










