Produktiem
Automātiski uzlādējamas litija jonu Lifepo4 baterijas
Vides aizsardzībai bez piesārņojuma
100% autentisks oriģināls litija jonu akumulators
Iebūvēt pretsprādziena aizsardzību un ķēdes aizsardzību
Ilgs cikla mūžs vairāk nekā 6000 reizes
Laba konsistence, zema pašizlāde
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

🔋 Uzmanību:
1. Nepakļaujiet akumulatoru ugunij, izmetiet to.
2. Neievietojiet akumulatoru lādētājā vai iekārtā ar nepareiziem spailēm.
3. Izvairieties no akumulatora īssavienojuma
4. Izvairieties no pārmērīga fiziska trieciena vai vibrācijas.
5. Neizjauciet un nedeformējiet akumulatoru.
6.Neiegremdējiet ūdenī.
7. Neizmantojiet akumulatoru kopā ar citu marku, tipu vai modeļa akumulatoriem.
8. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Atribūti
| Uzlādējams | JĀ |
| Maksimālā uzlādes strāva | 100A |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100A/200A (pielāgots) |
| Formāts | 8S1P |
| Apvalks | Plastmasa |
| Izvades ports | Pozitīvs un negatīvs |
| Cikla laiks | 6000 reižu vai vairāk |
| Bobija izmērs | 522*240*218mm |
| Svars | Apm. 36 kg |
| Zīmola nosaukums | BENVEJS |
| Garantija | 3 gadi |
🔋Funkcijas un priekšrocības
- Vides aizsardzībai bez piesārņojuma
- 100% autentisks oriģināls litija jonu akumulators
- Iebūvēt pretsprādziena aizsardzību un ķēdes aizsardzību
- Ilgs cikla mūžs vairāk nekā 6000 reizes
- Laba konsistence, zema pašizlāde
Attēlu rādīšana







Populāri tagi: automātiski uzlādējamas litija jonu lifepo4 baterijas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nākamo:
OEM Lifepo4 akumulators 12v
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
Drošības apgaismojums Ūdensizturīgs prožektorsSkatīt vairāk> -
Litija dzelzs fosfāta akumulators 3.2 VSkatīt vairāk> -
12 V Lifepo4 dziļā cikla akumulatorsSkatīt vairāk> -
Bms Lifepo4 akumulators 12v 100ahSkatīt vairāk> -
Lifepo4 Battery 12v 100ahSkatīt vairāk> -
24 V litija jonu akumulatora dziļais ciklsSkatīt vairāk>









