Produktiem
Litija velcēšanas motora akumulators 24v
2. Izsekojiet akumulatora stāvokli (uzlāde, izlāde, jauda, temperatūra, cikla ilgums utt.) un mainiet informāciju dažādiem lietojumiem.
3. Tā kā daudzas no esošajām ārējās apkures segas iespējām nevar noteikt elementu iekšējo temperatūru un var nebūt pilnībā efektīvas, sildot akumulatoru visā garumā, vienota iekšējā apsilde ir būtiska mūsu aukstā laika akumulatoru veiktspējas sastāvdaļa.

Produkta apraksts
1.Augstāk kvalificētas cilindriskas šūnas
2. Izsekojiet akumulatora stāvokli (uzlāde, izlāde, jauda, temperatūra, cikla ilgums utt.) un mainiet informāciju dažādiem lietojumiem.
3. Tā kā daudzas no esošajām ārējās apkures segas iespējām nevar noteikt elementu iekšējo temperatūru un var nebūt pilnībā efektīvas, sildot akumulatoru visā garumā, vienota iekšējā apsilde ir būtiska mūsu aukstā laika akumulatoru veiktspējas sastāvdaļa.
4.Stabilāka un stingrāka iekšējā struktūra
Akumulatora specifikācija
| Fiziskie izmēri | 12.{1}}" x 6,6" x 8,26" (305 x 169 x 210 mm) |
| BCI grupas lielums | 27. grupa |
| Svars | 28.{1}} mārciņas (22 kg) |
| Ūdens vērtējums | IP65 |
| Termināļa tips | M8 x 1.25" |
| Termināla griezes moments | 80-100 mārciņas (8-10 Nm) |
| Lietas materiāls | Akrilnitrila butadiēna stirols – liesmu slāpējošs |
| Šūnas tips | LiFePO4 |
| nominālais spriegums | 25.8V |
| Nominālā jauda | 60 Ah @0.5C |
| Jauda (vati) | 1536W |
| Paralēlais savienojums | Maks. 6 vienības |
| Sērijas savienojums | Maks. 2 vienības |
| BMS | 8S60A |
| Ķēdes aizsardzība |
Pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, pārmērīga strāva, pārmērīga temperatūra, īssavienojums, līdzsvars, automātiska kļūdu atkopšana |
| Cikla dzīve |
3000 reižu cikli @ 100 procenti DOD un 6000 reizes @ 80 procenti DOD |
| Pašizlāde |
Mazāk nekā 3 procenti mēnesī |
| Uzlādes efektivitāte |
100 percent @0.2C |
| Izlādes efektivitāte |
98-100 procenti @1C |
Vairāk attēlu:


Pieteikums

Iepakojums


Populāri tagi: litija velcēšanas motora akumulators 24v, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










