Produktiem
Litija baterijas 24v
Drošas, stabilas ķīmiskas vielas integrēšana ar BMS Vislielāko drošības līmeni nodrošina LiFePO4 un iegultās BMS izmantošana, kas nodrošina drošību pret pārlādēšanu/izlādi, temperatūru un īssavienojumu.

Produkta apraksts
- Vairākas kārtas > 2000 (100 procenti DoD) SLA cikla kalpošanas laiks var palielināties līdz pat 8 reizēm, samazinot kopējās īpašumtiesību izmaksas.
- Drošas, stabilas ķīmiskas vielas integrēšana ar BMS Vislielāko drošības līmeni nodrošina LiFePO4 un iegultās BMS izmantošana, kas nodrošina drošību pret pārlādēšanu/izlādi, temperatūru un īssavienojumu.
- augstāks jaudas izmantošanas līmenis par 60 procentiem nekā SLA nodrošina ilgāku darbības laiku nekā salīdzināms SLA.
- Zems lietošanas svars lielā enerģijas blīvuma dēļ (mazāk nekā puse no SLA svara).
- ātra uzlāde Akumulators ir uzlādēts un ātrāk pieejams lietošanai.
- Vienkārša izlādes līkne ilgāks darbības ilgums un labāka resursu izmantošana.
- ārkārtīgi minimāls pašizlādes ātrums var palikt dīkstāvē ilgu laiku.
| Zīmoli | Invicta |
|---|---|
| Produkta kategorija | Baterijas |
| Amp stundas (Ah) | 100,0 Ah |
| Akumulatora spriegums | 24V |
| Gaidīšanas strāva | 27.8V |
| Darbības diapazons (temp.) | Uzlāde (0-50), izlāde (-20 - 55) |
| Nominālais spriegums | 25.6v |
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Kopējā uzlādes strāva | 100A |
| Cikla kalpošanas laiks (DOD – 80 procenti kontrolētos apstākļos) | >2000 |
| Maksimālā uzlādes strāva | 100V |
Skatīt vairāk


Pieteikums

Iepakojums


FAQ
1.Cik ilgi kalpo litija elementi ar 24 voltiem?
100-vatu maiņstrāvas lietojumprogramma 24 voltu svina-skābes akumulatoram darbosies 10–40 stundas. 100-vatu maiņstrāvas slodze ar 24 v litija (LiFePO4) akumulatoru darbosies 20–80 stundas.
2.Kāda veida akumulators ir nepieciešams 24V?
24v nozīmē, ka, dodot minimālu svaru, akumulators var radīt 24v. 24-voltu litija jonu akumulators ir atkārtoti uzlādējams akumulators. Pārnēsājams akumulators, ko var izmantot dažādiem mērķiem, ir 24 voltu litija jonu akumulators. To galvenokārt izmanto fiksētās jaudas krātuvēs un elektriskajās automašīnās.
Populāri tagi: litija baterijas 24v, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Lifepo{0}}v 200ahSkatīt vairāk> -
24v litija jonu akumulatorsSkatīt vairāk> -
24 V litija jonu dziļā cikla akumulatorsSkatīt vairāk> -
24v 60ah litija akumulatorsSkatīt vairāk> -
24 V litija jonu akumulators velcēšanas motoramSkatīt vairāk> -
24 V litija jonu akumulators mobilajam motorolleramSkatīt vairāk>











