Produktiem
24 V litija akumulators velcēšanas motoram
2,24 V 100 Ah dziļa cikla litija akumulatoram ir mazāks izmērs nekā citu zīmolu akumulatoriem, kas ietaupa 12 procentus vietas un kompakts dizains.
3. Tā ir saprātīga izvēle tādām lietojumprogrammām kā RV, saules enerģijas mājas, kemperi, furgoni, ceļojumu piekabes, rezerves jauda, signalizācijas sistēmas un ārpus tīkla.

Produkta apraksts
1.Papildus tam, ka 24V 100Ah LiFePO4 akumulatoram ir ievērojami uzlabots spriegums un 2x lielāka enerģija nekā 12V 100Ah akumulatoram, tas var arī aizstāt divus 12V 100Ah akumulatorus, kas savienoti virknē, vienlaikus prasot vēl mazāk kabeļu, mazāk siltuma zudumu un mazāk balansēšanas problēmu.
2,24 V 100 Ah dziļa cikla litija akumulatoram ir mazāks izmērs nekā citu zīmolu akumulatoriem, kas ietaupa 12 procentus vietas un kompakts dizains.
3. Tā ir saprātīga izvēle tādām lietojumprogrammām kā RV, saules enerģijas mājas, kemperi, furgoni, ceļojumu piekabes, rezerves jauda, signalizācijas sistēmas un ārpus tīkla.
4.litija jonu akumulators atbalsta IP65 ūdensizturīgu, 100% DOD un 100% SOC, kas ir videi draudzīga, ilgtspējīga un atjaunojama zaļā enerģija.
Akumulatora specifikācija
| Svars | 28.{1}} mārciņas (22 kg) |
| Ūdens vērtējums | IP65 |
| Termināļa tips | M8 x 1.25" |
| Termināla griezes moments | 80-100 mārciņas (8-10 Nm) |
| Šūnas tips | LiFePO4 |
| nominālais spriegums | 25.8V |
| Nominālā jauda | 60 Ah @0.5C |
| Jauda (vati) | 1536W |
| Paralēlais savienojums | Maks. 6 vienības |
| Sērijas savienojums | Maks. 2 vienības |
| BMS | 8S60A |
| Ķēdes aizsardzība |
Pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, pārmērīga strāva, pārmērīga temperatūra, īssavienojums, līdzsvars, automātiska kļūdu atkopšana |
| Cikla dzīve |
3000 reižu cikli @ 100 procenti DOD un 6000 reizes @ 80 procenti DOD |
| Pašizlāde |
Mazāk nekā 3 procenti mēnesī |
| Uzlādes efektivitāte |
100 percent @0.2C |
| Izlādes efektivitāte |
98-100 procenti @1C |
Vairāk attēlu:


Pieteikums

Iepakojums


Populāri tagi: 24v litija akumulators velcēšanas motoram, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs









