Produktiem
Saules bateriju uzglabāšana
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena&Augsta kvalitāte.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
saules bateriju uzglabāšana

Produkta īpašības:
saules bateriju uzglabāšana
1, augsts enerģijas blīvums.
2, augsts darba spriegums atsevišķiem akumulatora elementiem.
3, bez piesārņojuma.
4, ilgs cikla mūžs 2000 reizes.
5, nav atmiņas efekta.
6, jauda, pretestība, spriegums, platformas laika konsekvence ir laba.
7, ar īssavienojuma ražošanas funkciju, droša un uzticama.
8, rūpnīcas cena& Augstas kvalitātes.
9, laba konsistence, zema pašizlāde.
Produkta specifikācija:
| Modelis | 12v 200Ah lifepo4 akumulators |
| Baterijas Tips | 3.2v 50ah somiņa lifepo4 šūnas |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Uzlādes spriegums | 14.6v |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora konfigurācija | 4s4p ar 100a bms |
| Standarta uzlādes strāva | 10a |
| Maksimālā uzlādes strāva | 50a |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100a |
| Izlādes atslēgšanās spriegums | 10v |
| Neto svars | 19 kg |
| Izmērs | 521*238*218mm |
| Dzīves cikls | 2000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes temperatūra | 0~45°C |
| Izlādes temperatūra | -20~60°C |
1) Lūdzu, izmantojiet pastāvīgā sprieguma uzlādi.
3) Ciklā spriegums ir no 2,35 līdz 2,45 uz vienu elementu, maks. Strāva ir ne vairāk kā 25%°C
4) Lūdzu, pievelciet skrūves, lai izvairītos no dzirksteles un slikta kontakta, kad akumulators tiek lietots.
5) Lūdzu, neizmantojiet to siltuma avota un atklātas liesmas tuvumā.
6) Lūdzu, turiet to zemā temperatūrā. Lūdzu, nomainiet to, kamēr ir šķidruma noplūde vai bojājumi.


Iepakojums 12v 200ah litija dzelzs lifepo4 dziļā cikla akumulatoram:

FAQ:
Q1: Kā izvēlēties pareizo akumulatoru?
A1: Pastāstiet mums savu pieprasījumu, tad mūsu pārdevēji ieteiks jums piemērotu akumulatoru.
A2: 7 dienas paraugam; 15 dienas lielapjoma pasūtījumam.
A3: 2 gadu garantija Benwei-Solar izstrādājumam.
A4: 24 stundu pēcapkalpošanas konsultācijas tieši jums un lai jūsu problēma būtu viegli risināma.
A5:1. Nosūtiet mums e-pastu par PI numuru, sērijas numuru, produkta S/N numuru, parādiet mums sīkāku informāciju, piemēram, attēlus, savu testēšanas ziņojumu vai video, ja tā ir paša produkta kvalitātes problēma, mēs nākamajā reizē nosūtīsim jaunu. pasūtījums.
2. Mēs iesniegsim jūsu lietu mūsu pēcpārdošanas nodaļai un atrisināsim to 24 stundu laikā.
Populāri tagi: saules bateriju uzglabāšana, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










