Produktiem
Lifepo4 akumulators 50ah
Drošība: LiFePO4 ir drošākais litija jonu akumulatora katoda materiāls, kas nedeg un neeksplodē.
Vides aizsardzība: LiFePO4 nesatur kaitīgus smago metālu elementus, bez piesārņojuma gan ražošanā, gan faktiskajā lietošanā.
Vienkārša uzstādīšana: mūsu skrūvju pieslēgvietas nodrošina vienkāršu un drošu savienojamību, pievienojiet un atskaņojiet.
Dziļais cikls: 3000+ litija 12V 50AH LiFePO4 akumulators.
lifepo4 akumulators 50ah

Produkta īpašības:
Drošība:lifepo4 akumulators 12v 50ah ir drošākais litija jonu akumulatora katoda materiāls, kas nedeg un neeksplodē.
Vides aizsardzība:LiFePO4 nesatur kaitīgus smago metālu elementus, bez piesārņojuma gan ražošanā, gan faktiskajā lietošanā.
Vienkārša uzstādīšana:Mūsu skrūvju pieslēgvietas nodrošina vienkāršu un drošu savienojamību, pievienojiet un atskaņojiet.
Dziļais cikls:3000+ litija 12V 50AH LiFePO4 akumulators.
Produkta specifikācija:
| Modelis | lifepo4 akumulators 50ah |
| Baterijas Tips | 3.2v 50ah somiņa lifepo4 šūnas |
| Nominālais spriegums | 12v |
| Uzlādes spriegums | 14.6v |
| Nominālā jauda | 100ah |
| Akumulatora konfigurācija | 4s1p ar 100a bms |
| Standarta uzlādes strāva | 10a |
| Maksimālā uzlādes strāva | 50a |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100a |
| Izlādes atslēgšanās spriegums | 10v |
| Neto svars | 7kg |
| Izmērs | 260*186*211mm |
| Dzīves cikls | 3000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
| Uzlādes temperatūra | 0~45°C |
| Izlādes temperatūra | -20~60°C |
Benwei izmanto litija dzelzs fosfāta (LiFeP) akumulatorus elektrisko transportlīdzekļu pārveidošanai. Akumulatoru elementi izmanto jaunākos nanotehnoloģiju sasniegumus.
Visi mūsu akumulatoru bloki (12v-400v, 12ah-500ah) ir izgatavoti no tiem, kas seko litija jonu maisiņu šūnām. Šīs šūnas ir ļoti drošas normālā darbībā, NEIZRAISĪT ugunsgrēkus kā agrīnās litija fosfāta baterijas.
Atlasītie akumulatori atrisina drošības problēmas saistībā ar atrašanos elektriskā transportlīdzekļa (EV)/elektriskās automašīnas pārveidošanas komplektā, katrā šūnā ir iebūvēta drošības ierīce, ja tā ir caurdurta vai bojāta, izplūdīs atmosfērā, padarot elementu daudz drošāku.
Salīdzinot ar svina skābes akumulatoru, tas ir 4 reizes vieglāks un 4 reizes ilgāks kalpošanas laikā.
Salīdzinot ar litija jonu akumulatoru, tas ir 2 reizes vieglāks un 2 reizes ilgāks kalpošanas laiks.
Salīdzinot ar litija jonu kvadrātveida akumulatoru, tas ir 0,5 reizes vieglāks, bet daudz drošāks, lietojot.
Lietojumprogrammas:

FAQ:
3 gadi parastajā lietošanā.
2. Kā ar izpildes laiku?
Paraugs: 5-7 darba dienu laikā. Lielapjoma pasūtījums: 3-4 nedēļu laikā.
3. Vai jums ir kāds MOQ ierobežojums?
Nav MOQ, paraugi ir laipni gaidīti jūsu pārbaudei, paraugu maksu var atgriezt, veicot lielapjoma pasūtījumu.
4. Kāda veida sertifikātu jūs varētu nodrošināt?
CE, RoHS, UN38.3. UL. Mēs varam izmantot arī citu jums nepieciešamo sertifikātu.
5. Vai jūs varat pieņemt OEM&pastiprinātāju; ODM?
Protams, mēs esam ražotājs un mums ir profesionāls R&D departaments, laipni lūdzam jūsu OEM& ODM pasūtījumu.
6. Kāds ir piegādes veids?
Pamatojoties uz jūsu prasībām par pasūtījuma daudzumu, izpildes laiku& Kravas maksa, mēs bieži izvēlējāmies no gaisa, jūras& Express.
Populāri tagi: lifepo4 akumulators 50ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs











