Produktiem
Lifepo4 akumulators 12v 200ah
1) Videi draudzīgs.
2) Augstas temperatūras veiktspēja, maksimālā darba temperatūra var būt 70 ℃.
3) liela ietilpība.
4) ātra uzlāde.
5) Lietošanas drošība.
6) ilgs dzīves cikls, kuru var uzlādēt līdz 2000 reizēm.
7) Nav atmiņas efekta.
8) nesatur dzīvsudrabu, nav uguns, nav sprādziena, nav noplūdes.
9) Augstas temperatūras izturība.
10) Stabila izlādes platforma, tā var atbalstīt lielu strāvu un lielu jaudu uzlādēšanai un izlādēšanai.
11) Ar Andersona savienotāju uzlādes un izlādes portam.
12) Ar displeja ekrānu, kas var parādīt spriegumu un atlikušo jaudu.
lifepo4 akumulators 12v 200ah

Produkta īpašības:
1) Videi draudzīgs.
2) Augstas temperatūras veiktspēja, maksimālā darba temperatūra var būt 70 ℃
3) liela ietilpība.
4) ātra uzlāde.
5) Lietošanas drošība.
6) ilgs dzīves cikls, kuru var uzlādēt līdz 2000 reizēm.
7) Nav atmiņas efekta.
8) nesatur dzīvsudrabu, nav uguns, nav sprādziena, nav noplūdes.
9) Augstas temperatūras izturība.
10) Stabila izlādes platforma, tā var atbalstīt lielu strāvu un lielu jaudu uzlādēšanai un izlādēšanai.
11) Ar Andersona savienotāju uzlādes un izlādes portam.
12) Ar displeja ekrānu, kas var parādīt spriegumu un atlikušo jaudu.
Produkta specifikācija:
| Nominālais spriegums | 12V |
| Uzlādes spriegums | 14.6V |
| Nominālā jauda | 100Ah |
| Baterijas elements | 3,2 V 100 Ah Prismatic LifePO4 šūna |
| Bateriju konfigurācija | 4S2P 8 gab. Šūnas |
| Iekšējā pretestība | ≤420mΩ |
| Uzlādes sprieguma beigas | 14.8V |
| Uzlādes strāvas beigas | 100mA |
| Izlādes sprieguma beigas | 9.7V |
| Uzlādes metode | CC / CV |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva | 50A |
| Maks. Nepārtrauktas izlādes strāva | 100A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 200A/10S |
| Svars | 27 kg |
| Korpusa materiāls | metāla korpusa korpuss |
| Lietas dimensija | 360 * 185 * 245mm |
| BMS aizsardzība | 4S-100A, pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, strāva, īssavienojums |
| Uzlādes temperatūra | 0~45℃ |
| Izlādes temperatūra | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10~45℃ |
| Dzīves cikls | 2000 reizes |
| Garantija | 3 gadi |
Galvenās lietojumprogrammas 12v litija jonu akumulatoriem:

Iepakojums uzlādējamām litija baterijām:
Iepakojuma kartona kastes svars, 27KGS / gab. Iepakojuma kastīte: 42 * 25 * 32cm
Lifepo4 prizmatiskais litija akumulatoru komplekts 12V 200Ah 4S ar BMS

Lifepo4 akumulatora tips (šūnu tips)
Pieņem 3,2v 50ah lielu vienas jaudīgas LiFePO4 litija akumulatoru. Pašreizējā jauda ir stabilāka un spēcīgāka.
LiFePO4 litija akumulatoram ir lielāka drošība, ilgāks kalpošanas laiks un plašāks darba temperatūras diapazons.
Iebūvēts 4S100A BMS
Iebūvēta 4S100A BMS akumulatoru vadības sistēma, funkcijas:
-
pārslodzes aizsardzība.
-
pār pašreizējo aizsardzību.
-
aizsardzība pret pārspriegumu
-
aizsardzība pret izlādi.
-
aizsardzība pret īssavienojumu.
-
pār enerģijas aizsardzību.
-
aizsardzība pret temperatūru.
Populāri tagi: lifepo4 akumulators 12v 200ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Litija jonu saules baterija LiFePO4 akumulators 12V 300AHSkatīt vairāk> -
12V 40Ah Lifepo4 litija akumulators saules baterijāmSkatīt vairāk> -
Litija jonu fosfāta akumulators 12V 30Ah Lifepo4 akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 60ahSkatīt vairāk> -
12v 100ah Lifepo4 akumulatoru bloksSkatīt vairāk> -
Litija Akumulators Lifepo4 12v 50ahSkatīt vairāk>












