Produktiem
Lifepo4 12v 7ah
Litija polimēru 12V 20Ah funkciju komplekts.
1. Dažādas ietilpības akumulatora elementi opcijai: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. Zaļais produkts, ilgs gaidīšanas laiks, 3 gadu garantija, lieliska drošības veiktspēja.
3. Īsslēguma pārbaude ir izturēta, pārmaksas pārbaude ir izturēta.
4. Labākais pārdošanas pakalpojums un laba cena.
5. Liela jauda, augsta līmeņa platforma, ilgas darba stundas, ilgs cikla mūžs,
lifepo4 12v 7ah

Produkta īpašības:
Litija polimēru akumulators lifepo4 12v 7ah iepakojums.
1.Dažādas ietilpības akumulatoru elementi izvēlei: 2000mAh/2200mAh/2400mAh/2600mAh/2800mAh.
2. Zaļais produkts, ilgs gaidīšanas laiks, 3 gadu garantija, lieliska drošības veiktspēja.
3. Īsslēguma pārbaude ir izturēta, pārmaksas pārbaude ir izturēta.
4. Labākais pārdošanas pakalpojums un laba cena.
5. Augsta jauda, augsta līmeņa platforma, ilgas darba stundas, ilgs cikla mūžs.
| Nominālais spriegums | 12.8V |
| Nominālā jauda | 7h (OEM) |
| Baterijas Tips | Augstākās klases A 3,2 V 7000 mah LifePO4 cilindrisks litija dzelzs fosfāta akumulatora elements |
| Modelis | BW-1207/4S1P |
| Akumulatora konfigurācija | 4S2P |
| Iekšējā pretestība | ≤420mΩ |
| Uzlādes beigu spriegums | 14.6V |
| Uzlādes beigu strāva | 200mA |
| Izlādes sprieguma beigas | 9.2V |
| Uzlādes metode | CC/CV (pastāvīga strāva/pastāvīgs spriegums) |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva | 10A (ieteikums) |
| Maksimālā nepārtrauktās izlādes strāva | 25A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 30A/10S |
| Neto svars | 720g neto svars |
| Korpusa materiāls | ABS korpuss |
| Lietas dimensija | 7ah: 151 * 65 * 95 mm (visu izmēru var pielāgot) |
| Garantija | 2 gadi. 3 gadi pārdevējam |
| Iebūvēts BMS | Šūnu un PCB temperatūras, strāvas, sprieguma, šūnu balansēšanas u.c. uzraudzība |
| Termināļa tips | M8 |
| Dzīves cikls | Dziļa cikla ilgums 2000 reizes, 80% dod, 5000 reizes, 65% dod, 8000 reizes, 40% dod |
| Uzlādes temperatūra | 0~45℃ |
| Izlādes temperatūra | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10~45℃ |
| Sertifikāts | CE, RoHS, MSDS un UN38.3 sertifikācija |
| Paralēlā montāža | līdz 10 vienībām (12V-70Ah vai vairāk) |
| Korpusa aizsardzība | Pieejams IP56 vai pielāgots IP67 |
| Uzlīme | Laipni lūdzam OEM uzlīmes, varat nosūtīt dizainu pielāgošanai |
Pieteikums:
lifepo4 12v 7ah

Ilgāks dzīves cikls

FAQ:
lifepo4 12v 7ah
J: Vai jūs esat rūpnīca vai tirdzniecības uzņēmums?
A: Mēs esam rūpnīca ar 3 ražošanas bāzēm, kas atrodas Šeņdžeņā, Dongguanā, Huidžou Guandunas provincē.
J: Kāds' MOQ ierobežojums?
A: Paraugiem nav MOQ. Lielapjoma pasūtījuma daudzumam, jo lielāks daudzums, jo lētāk.
J: Kā ir ar masveida ražošanas sagatavošanās laiku?
A: Tas ir atkarīgs no jūsu pasūtījuma daudzuma, parasti 20–25 darba dienas jaunizveidotiem paraugiem, 10–15 darba dienas masveida ražošanai.
J: Kāds ir jūsu maksājuma termiņš?
A: TT, L/C, West Union utt.
J: Vai jūs piedāvājat garantiju produktiem?
A: Jā, mēs saviem produktiem piedāvājam 3-5 gadu garantiju.
Populāri tagi: lifepo4 12v 7ah, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










