Produktiem
8s 12v litija Lifepo4 akumulators Bms
1. Mazs izmērs, mazs svars, liela ietilpība, videi draudzīgs, bez atmiņas efekta.
2. Ilgs cikla kalpošanas laiks: pēc 300 reizēm kreisā jauda pārsniedz 80%, var izlādēties/uzlādēt vairāk nekā 600 reizes. Atbalsta ātru uzlādi.
3. Videi draudzīgs. Nesatur kadmiju, svinu, dzīvsudrabu. Zaļā enerģija. 4. Augsta drošības klase. Montāža ar akumulatora vadības sistēmu. Ir aizsardzība pret pārmērīgu uzlādi, pārmērīgu izlādi un īssavienojumu. Augstas temperatūras apstākļos, atkritumi, adatas, nav uguns, nav sprādziena. Ietaupiet izmaksas par katru lietošanu, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.
8s 12v litija lifepo4 akumulators BMS

Produkta īpašības:
8s 12v litija lifepo4 akumulators BMS
1. Mazs izmērs, mazs svars, liela ietilpība, videi draudzīgs, bez atmiņas efekta.
2. Ilgs cikla kalpošanas laiks: pēc 300 reizēm kreisā jauda pārsniedz 80%, var izlādēties/uzlādēt vairāk nekā 600 reizes. Atbalsta ātru uzlādi.
3. Videi draudzīgs. Nav kadmija, svina, dzīvsudraba. Zaļā enerģija.
4. Augsta drošības klase. Montāža ar akumulatora vadības sistēmu. Ir pārmērīga uzlāde, pārmērīga izlāde, aizsardzība pret īssavienojumu. Augstas temperatūras apstākļos, atkritumi, adatas, nav uguns, nav sprādziena.
5. Ietaupiet izmaksas par katru lietošanu ilgam cikla mūžam.
Produkta apraksts:
| Priekšmeta nosaukums | 8s 12v litija lifepo4 akumulators BMS |
| Spējīgs | 12.8V 40Ah |
| Organizācijas veids | 4S1P 4S2P 4S4P |
| Standarta uzlādes strāva | 20Ah |
| Maks. Uzlādes strāva | 40A |
| Darba spriegums | 14-14.6V |
| Iekšējā pretestība (pretestība) | ≤ 0,3 mΩ (ar 0,2 C ātrumu, 2,0 V izslēgšana) |
| Izmērs | 195*170*132 mm |
| Svars | 4,9 kg |
| Darbības temperatūra | Uzlāde: 0 ° C ~ 55 ° C, izlāde: -22 ° C ~ 55 ° C |
| Uzglabāšanas temperatūra | Uzglabāšanas temperatūra -20 ° C ~ 60 ° C |
| Akumulatora aizsardzības vadības sistēma BMS funkcija | Automātiskās funkcijas Zemsprieguma atvienošana Aizsardzība pret īssavienojumu Aizsardzība pret pārspriegumu Aizsardzība pret pārslodzi Aizsardzība pret pārslodzi Aizsardzība pret izlādi Aizsardzība pret pārmērīgu temperatūru Iekšējā šūnu līdzsvarošana |
| Cikla kalpošanas laiks pie 0.2C izlādes, 100% DOD≥2000 reizes (100% DOD līdz 80% no sākotnējās jaudas ar 0.2C ātrumu, IEC standarts) | |
Rūpnīcas iezīme:
1. Mēs esam ražotājs ar 4 inženieriem, NAV tirdzniecības uzņēmums.
2. Mums ir liela pieredze akumulatora izgatavošanā un akumulatora pārdošanā visai pasaulei.
3. Mūsu kvalitāte ir stabila un laba, mums ir daudz lielu izplatītāju visā pasaulē, piemēram, ASV, Vācija, Austrālija, Polija utt.
4. Mēs atbalstām OEM/ODM pakalpojumu, atbalstām parauga pasūtījumu. MOQ: 1 gabals.
5. Klienti vienmēr ir laipni aicināti apmeklēt mūsu biroju un rūpnīcu.
6. Brīnišķīgs pēcpārdošanas pakalpojums un piedāvā 3-5 gadu garantiju.
Mūsu litija LifePO4 akumulators var aizstāt AA, sausas, svina skābes baterijas utt.! Nosūtiet ar Fedex/UPS/DPD, piegāde pa gaisu 5 līdz 7 dienas! Vai sauszemes/jūras laivu piegāde, 30 līdz 40 darba dienas, ir atkarīga no klientiem [GG ] #39; vajadzībām! Neliels 12 V akumulatora komplekts izmantošanai makšķerēšanas darbarīkos, printerī, rotaļlietās, drošībā un elektronikā, mobilajos POS, kalnrūpniecības Lihgt / lāpu / LED gaismekļos / avārijas apgaismojumā, intelektuālajos robotos, elektroinstrumentos: elektriskie urbji.
2000 cikla laiki 80% DOD
5000 cikla laiki 65% DOD
8000 cikla laiki 40% DOD

Populāri tagi: 8s 12v litija lifepo4 akumulators bms, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, labākais, lēts, pārdošanā, noliktavā, bezmaksas paraugs
-
Litija jonu jūras akumulators 12V 400AH Litija jonu akumu...Skatīt vairāk> -
100ah 12v Lifepo4 dziļa cikla akumulatorsSkatīt vairāk> -
Lifepo4 200ah akumulators 12vSkatīt vairāk> -
Litija akumulators 200ah 12v Lifepo4Skatīt vairāk> -
Lifepo4 dziļā cikla akumulators 12v 100ahSkatīt vairāk> -
Lifepo4 akumulators 12v 30ahSkatīt vairāk>













