Produktiem
12v 120ah Lifepo4
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
* Materiāls: litija dzelzs fosfāta akumulators Lifepo4
* DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Vienkārša apkope: augstas kvalitātes dziļa cikla prizmatiska tipa lifepo4 akumulators, gandrīz NAV pēcpārdošanas problēmu. Bezmaksas tehnikas atbalsts pirms un pēc pārdošanas.
12v 120ah lifepo4

12v 120ah lifepo4 produkta īpašības:
* Spēcīgs un uzticams
* Dziļi cikli
* Augsts enerģijas blīvums
* Videi draudzīgs
* A klases akumulatora elementi
* Izturīgs un viegls
*Materiāls: litija dzelzs fosfāta baterija Lifepo4
*DROŠĪBAS RĀMIS: Ūdensnecaurlaidīgs ABS BOX
* Termināla tips: M8 vītne
* Vienkārša apkope: augstas kvalitātes dziļa cikla prizmatiska tipa lifepo4 akumulators, gandrīz NAV pēcpārdošanas problēmu. Bezmaksas tehnikas atbalsts pirms un pēc pārdošanas.
Produkta specifikācija:
| Nominālais spriegums | 12.8V |
| Nominālā jauda | 120ah (OEM) |
| Baterijas Tips | Augstākās klases A 3,2 V 60 ah LifePO4 maisiņš Litija dzelzs fosfāta akumulatora elements |
| Modelis | BW-12120/4S2P |
| Akumulatora konfigurācija | 4S2P |
| Iekšējā pretestība | ≤420mΩ |
| Uzlādes beigu spriegums | 14.6V |
| Uzlādes beigu strāva | 200mA |
| Izlādes sprieguma beigas | 9.2V |
| Uzlādes metode | CC/CV (pastāvīga strāva/pastāvīgs spriegums) |
| Maksimālā nepārtrauktās uzlādes strāva | 50A (ieteikums) |
| Nepārtraukta izlādes strāva | 100A |
| Maksimālā impulsa izlādes strāva | 200a/10S |
| Neto svars | 11kg bruto svars |
| Korpusa materiāls | ABS korpuss vai metāla korpuss vai nerūsējošā tērauda korpuss |
| Lietas dimensija | 120ah: 329 * 172 * 217 mm (visu izmēru var pielāgot) |
| Garantija | 3 gadi |
| Iebūvēts BMS | Šūnu un PCB temperatūras, strāvas, sprieguma, šūnu balansēšanas u.c. uzraudzība |
| Termināļa tips | M8 |
| Dzīves cikls | Dziļa cikla ilgums 2000 reizes, 80% dod, 5000 reizes, 65% dod, 8000 reizes, 40% dod |
| Uzlādes temperatūra | 0~45℃ |
| Izlādes temperatūra | -20~60℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10~45℃ |
| Sertifikāts | CE, RoHS, MSDS un UN38.3 sertifikācija |
| Paralēlā montāža | līdz 10 vienībām (12V-1000Ah vai vairāk) |
| Korpusa aizsardzība | Pieejams IP56 vai pielāgots IP67 |
| Uzlīme | Laipni lūdzam OEM uzlīmes, varat nosūtīt dizainu pielāgošanai |
Lietojumprogrammas:
12v 120ah lifepo4

Klientu piezīmes:

Kas ir strāvas akumulators?
Akumulatoru tehnoloģija ir lielisks izgudrojums ar brīnišķīgu un ilgu vēsturi. Angļu"Akumulators" akumulators pirmo reizi parādījās 1749. gadā. To pirmo reizi izmantoja amerikāņu izgudrotājs Bendžamins Franklins, kad viņš izmantoja virkni kondensatoru, lai veiktu elektriskus eksperimentus. . Viņš izmantoja atšķaidītu sērskābi kā elektrolītu, lai atrisinātu akumulatora polarizācijas problēmu, un izgatavoja pirmo nepolarizēto cinka-vara akumulatoru, kas var uzturēt līdzsvarotu strāvu, kas pazīstams arī kā"Daniel akumulators."
1860. gadā Francija's Plante izgudroja akumulatoru, kas izmanto svinu kā elektrodu, kas ir arī akumulatora priekštecis; tajā pašā laikā Francija's Lakeland izgudroja oglekļa-cinka akumulatoru, ieviešot akumulatoru tehnoloģiju sauso akumulatoru jomā.
Akumulatoru tehnoloģiju komerciāla izmantošana sākās ar sausajām baterijām. To izgudroja brits Hellersons 1887. gadā un masveidā ražoja ASV 1896. gadā. Tajā pašā laikā Tomass Edisons 1890. gadā izgudroja uzlādējamo dzelzs-niķeļa akumulatoru, kas arī tika realizēts 1910. gadā. Komercializēta masveida ražošana.
Kopš tā laika, pateicoties komercializācijai, akumulatoru tehnoloģija ir ievadījusi straujas attīstības ēru. Tomass Edisons izgudroja sārma baterijas 1914. gadā, Šlehts un Akermans 1934. gadā izgudroja saķepinātās plāksnes niķeļa-kadmija baterijām, un Neumans 1947. gadā izstrādāja hermētisku niķeli. Kadmija baterijas, Lew Urry (Energizer) izstrādāja mazas sārma baterijas 1949. gadā, mūsu ērā. sārma baterijas.
Pēc ienākšanas 1970. gados akumulatoru tehnoloģiju ietekmēja enerģētikas krīze un pakāpeniski attīstījās fiziskās jaudas virzienā. Papildus nepārtrauktai saules bateriju tehnoloģiju attīstībai, kas parādījās 1954. gadā, pakāpeniski tika izgudrotas un komercializētas litija baterijas un niķeļa-metāla hidrīda baterijas.
Populāri tagi: 12v 120ah lifepo4, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs










