Produktiem
12 voltu 7 ampēru uzlādējams akumulators
Salīdzināmi svina-skābes akumulatori sver par 40 procentiem mazāk un ir par 40 procentiem vairāk pārnēsājami
Līdz pat desmit reizēm vairāk ciklu nekā svina skābes akumulatori
Ātrāka uzlāde un mazāka pašizlāde
Pat pie liela izlādes ātruma saglabā augstu enerģijas ietilpību un nodrošina divreiz lielāku jaudu nekā svina-skābes akumulatori
Droša ķīmija, kas samazina sprādziena vai aizdegšanās iespēju spēcīga trieciena, pārlādēšanas vai īssavienojuma rezultātā
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Atribūts
| Ražotājs: | BENVEJS |
| Produkta kategorija: | LiFePO{0}} litija dzelzs fosfāta akumulators |
| Bateriju skaits: | 4 Akumulators |
| Izejas spriegums: | 12.8 V |
| Jauda: | 50 Ah |
| Akumulatora ķīmija: | Litija dzelzs fosfāts (LiFePO4) |
| Pārtraukšanas stils: | Stud |
| Garums: | 196 mm |
| Platums: | 165,5 mm |
| Augstums: | 174 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 10 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | plus 60 C |
| Sērija: | LFP-512100 |
| Iepakojums: | Lielapjoma |
| Zīmols: | BENVEJS |
| Produkta veids: | LiFePO{0}} litija dzelzs fosfāta akumulators |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1 |
| Apakškategorija: | Akumulators |
| Veids: | Uzlādējams Bluetooth litija akumulators |
Punktu izcelšana
- Salīdzināmi svina-skābes akumulatori sver par 40 procentiem mazāk un ir par 40 procentiem vairāk pārnēsājami
- Līdz pat desmit reizēm vairāk ciklu nekā svina skābes akumulatori
- Ātrāka uzlāde un mazāka pašizlāde
- Pat pie liela izlādes ātruma saglabā augstu enerģijas ietilpību un nodrošina divreiz lielāku jaudu nekā svina-skābes akumulatori
- Droša ķīmija, kas samazina sprādziena vai aizdegšanās iespēju spēcīga trieciena, pārlādēšanas vai īssavienojuma rezultātā
- Antipirēns līdz UL94:V0 ar izturīgu triecienizturīgu ABS korpusu un vāku
Attēlu rādīšana











Populāri tagi: 12 voltu 7 amp uzlādējams akumulators, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, cena, vislabāk, lēti, pārdošanai, noliktavā, bezmaksas paraugs
Nosūtīt pieprasījumu










